Turnieje Gier Komputerowych

Zareklamuj swoją Imprezę u nas!

Get Adobe Flash player

Typ Imprezy: Impreza Lan

 

Platformy Gry: League of Legends, HaxBall

 

Data Imprezy: Zakończony , Oczekiwanie na kolejną Edycje

 

Nazwa Imprezy: Piekary Games Masters (PGM)

 

Krótki Opis Imprezy:

I Miejski Turniej Gier Komputerowych "Piekary Games Masters" organizowany jest przez Zespół Szkół nr 1 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Obydwie instytucje z Piekar Śląskich. Organizując tego typu imprezę wychodzimy na przeciw oczekiwaniom młodzieży, zafascynowanej nowymi technologiami i uczestniczącej w nowej aktywności nazywanej e-sportem.

Podobne turnieje organizowane były przez nas już wcześniej. Idea zrodziła się w ZS1 w Piekarach Śląskich, gdzie w 2012 roku zorganizowano rozgrywki wyłącznie dla uczniów i absolwentów. Rok później do udziału w imprezie zaproszono również gimnazjalistów. W tym roku wypływamy na szersze wody, albowiem w turnieju może uczestniczyć każdy, kto się zarejestruje.

 

Zakres prac przygotowawczych związanych z przygotowaniem komputerów oraz pozostałej infrastruktury technicznej jest bardzo duży i złożony. Realizacja tych zadań jest możliwa w dużej mierze dzięki umiejętnościom uczniów technikum informatycznego ZS1, którzy zdobywaną na lekcjach wiedzę mogą wykorzystać i wraz z nauczycielami przećwiczyć w praktyce.

 

Miejsce Imprezy:

 

Turniej gry League Of Legends odbędzie się na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 49.

Turniej gry HaxBall odbędzie się na terenie Miejskiej Biblioteki w Piekarach Śląskich przy ulicy Kalwaryjskiej 62D.

 

Specyfikacja Komputerów i Konsol:

 

Brak Informacji

 

WWW: http://turniej.zs-1.edu.pl/

 

FanPage: https://www.facebook.com/ZS1PIEKARY