Turnieje Gier Komputerowych

Zareklamuj swoją Imprezę u nas!

Get Adobe Flash player

 

Z przykrością zawiadamiamy, że Turniej Esport Kielce ,na którym niektórzy z was mieli zmierzyć się w Sobotę 30.08.2014r. został ODWOŁANY z powodu braku chętnych do gry w Counter Strike:GO 5vs5.

 

Mamy nadzieje że Organizatorzy nie poprzestaną na tej Edycji i zorganizują kolejną, która będzie cieszyła się większą frekwencją!

 

Życzymy powodzenia w przygotowaniach :) 

 

Organizacja Turnieju Esport Kielce udostępniła zawodnikom kilka niezbędnych zasad dotyczące Imprezy. Przypominamy także o kończących się już zapisach na Imprezę ! Pośpieszcie się bo zabraknie miejsca ! :)

 

LINK DO ZAPISÓW

 

 

 

ZASADY:

  • Na turnieju będzie 10 różnych komputerów (w tym trzy pożyczone od tecka, s0beCKa i smokera). Jedne lepsze, drugie gorsze. Na ogół wszędzie jest 60-100fps. Jeśli ktoś ma skłonność do narzekania na sprzęt, to najlepiej zrobi jeśli weźmie swoją skrzynkę.Turniej nie jest mistrzostwami świata. To jest mityng - spotkanie znajomych w celu zagrania w globusa. Jest porządnie organizowany, można liczyć na sprawny przebieg ale nie ma najnowszego sprzętu.
  • Na podłączenie i konfigurację jest 15 minut. Nigdy nie czekamy dłużej - najwyżej drużyna gra w osłabieniu (albo się obraża i wychodzi). Jeśłi ktoś nie wie, jak wgrać config, nie wie, gdzie ma config, nie pamięta maila albo nie umie skonfigurować komunikatora, to znaczy, że dla niego jest jeszcze za wcześnie na turniej. Lepiej niech nie przyjeżdża. Były przypadki, że cała drużyna chciała się konfigurować po kolei z jednego pendrive'a ...a wszyscy na nich czekali. Gdzie tu szacunek dla innych graczy?
  • Gracze korzystają wyłącznie z własnych klawiatur, myszek i słuchawek. Sprzęt musi mieć złącza USB bo niektóre komputery turniejowe nie mają złącz PS/2. Nie wolno też korzystać z łączy bezprzewodowych, bo pojawiają się zakłócenia.
  • Warunki lokalowe są dość trudne - mało miejsca, turniej musi więc być precyzyjnie zaplanowany. Ważne jest aby każdy zgłosił się na 20 minut przed swoim meczem. Pozwoli nam to uniknąć zbędnego tłoku. Liderzy zespołów muszą podać swój numer telefonu i mieć włączony telefon w czasie całej imprezy. W ten sposób organizatorzy będą mogli ich powiadomić o ewentualnych zmianach w godzinach rozgrywania meczów.
  • Każdy gra na swoim koncie Steam. Wiadomo, że konto ma zabezpieczenia i nie pozwoli się uruchomić na cudzym komputerze. Proszę więc zrobić tak, żeby dało się uruchomić. Jeśli ktoś nie da rady zrobić tego w dwie minuty "bo mu mail nie przychodzi", to zostanie wyproszony, a drużyna zagra w osłabieniu.
  • W pomieszczeniach turniejowych i w promieniu 200 m panuje bez względy zakaz korzystania z używek. Jeśli jesteś palaczemm i zamierzasz się tu lansować z fajkami, alkoholem lub czym innym, to narobisz sobie tylko problemów.
  • Atmosfera często jest dość swobodna, emocje duże ...ale nie znaczy to, że zapominamy o kulturze. Pozwalamy na wiele - z wyjątkiem używania wulgaryzmów i agresji.

Mamy zaszczyt zaprosić was na Turniej Counter Strike Global Offensive w pełnym formacie 5vs5. Impreza odbędzie się w dniach 30-31 Sierpnia 2014r. w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 82. Wpisowe na Turniej wynosi tylko 100 zł od Drużyny! 

 

Wiemy także, że Impreza odbędzie się niezależnie od ilości zapisanych zespołów!

 

ZAPISY:

Zapisy zostały otwarte w czwartek 21 sierpnia, a zakończenie ich nastąpi w czwartek 28 sierpnia o godzinie 20:00.

 

LINK DO ZAPISÓW

 

FORMUŁA TURNIEJU:

Turniej jest standardowy: 5vs5, BO1, DE, piąta mapa do uzgodnienia (na 99,9% de_mirage).

Dokładny system rozgrywek będzie możliwy do ustalenia po zakończeniu zapisów.

Wtedy się okaże, czy zrobimy podział na grupy, czy od razu zagramy drabinkę.

 

NAGRODY:

Nagrody pochodzą z opłat startowych (50%+30%+20%). Organizatorzy nie pobierają wynagrodzenia.

 

SPRZĘT:

Można korzystać ze swoich komputerów i monitorów. Prywatne komputery muszą być akredytowane podczas zapisów - trzeba emailem zgłosić prywatny sprzęt. Gramy na własnych kontach - trzeba się upewnić, że zadziałają na cudzym sprzęcie. 

 

Imprezę medialnie wspiera portal LanGame.pl, na którym można znaleźć informacje na temat najbliższych turniejów esportowych.

 

Więcej Informacji pod Adresem: http://esport.kielce.com.pl/