Turnieje Gier Komputerowych

Zareklamuj swoją Imprezę u nas!

Get Adobe Flash player

W Czwartek tj. 28.08.2014r. zostały rozlosowane grupy na Turniej Summoner's Live Challenge. Na Imprezę zapisało się łącznie 26 drużyn, które zmierzą się ze sobą już w Piątek 29 Sierpnia 2014r w Zamościu.

Rozgrywki pomiędzy drużynami w grupie zaczynają się od godziny 10:00 i potrwają prawdopodobnie aż do godziny 20:00.

Organizacja zaprasza także widzów na Sale Widowiskowe, wejście kosztuje tylko 5 zł.

 

 

Organizatorzy Turnieju zapraszają także na rozgrywki 1vs1 ,które będą rozgrywane w sobote wieczorem i zakończą się w niedzielę. 

Jedynym warunkiem do wzięcia udziału w rozgrywkach 1vs1 jest posiadanie OPASKI GRACZA ,którą będziecie mogli nabyć w piątek od godziny 9:30 za jedyne 10 zł. Zwycięzca Turnieju 1vs1 otrzyma nagrodę w formie myszki A4tech X7 Raptor.

 

 

Jeśli granie lub obserwowanie potyczek graczy was zmęczy to odetchniecie przy analogowych planszówkach. O określonych godzinach w GamesRoomie będą odbywać się turnieje popularnych gier planszowych. Tą rozrywkę zapewni wam Zamojskie Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Czerwony Smok.

 

Zespół Organizacyjny Imprezy oczekuje że wszyscy gracze będą gotowi 15 min przed swoją godziną. Czyli jeśli grasz o 11 to w okolicy sali informatycznej musisz być o 10.45. Jeśli masz poniżej 16 roku życia, musisz przyjść z wypełnionym pozwoleniem od rodziców.

 

Link do pozwolenia macie TUTAJ.

 

Jest dostępny także terminarz, z którym możecie zapoznać się TUTAJ.

 

 

Poniżej organizator odpowiedział na najczęściej zadawane pytania:

 

Co z headsetami?

 

Pomimo naszych starań nie udało nam się zebrać więcej zestawów niż na niedzielne mecze. Będziemy ciągle próbować, ale oficjalnie KAŻDY SAMODZIELNIE zabezpiecza się w słuchawki i mikrofon. Nigdy nie dojdzie do sytuacji gdzie grające ze sobą teamy znajdą się w jednym pokoju, słuchawki mają pomóc odizolować się od innych graczy.

 

 

Czym będziemy się komunikować?

 

Początkowo planowaliśmy RazerComms, obecnie skłaniamy się do TeamSpeak’a?

 

 

Przyjechałem z poza Zamościa, czy organizatorzy zapewniają miejsca noclegowe?

 

Gracze z poza Zamościa mogą przespać się w salach sypialnych, muszą się tylko wyposażyć w karimaty, śpiwory itp.

 

 

Do szczegółowych informacji dotyczące wydarzenia odsyłamy na Oficjalną Stronę Turnieju.

 

Życzymy Powodzenia - Zespół LanGame.pl

 

Organizatorzy Turnieju Summoner's Live Challenge zapraszają do udziału w Imprezie. Do tej pory zapisało się 20 drużyn, do końca zapisów pozostało już tylko dwa dni. Wiadomo już że Turniej odbędzie się niezależnie od ilości drużyn, jeżeli jeszcze macie wątpliwości dotyczące uczestnictwa w Imprezie to warto wiedzieć, że Zespół Summoner's Live Challenge podniósł poprzeczkę i podczas turnieju zostaną wyłonieni najlepsi gracze z każdej roli, którzy dostaną specjalne nagrody!

 

Zarząd Summoner's Live Challenge zaprasza także wszystkich, którzy chcą czynnie pomagać w trakcie trwania turnieju. Więcej informacji o wolontariacie możecie zaczerpnąć na stronie Imprezy. LINK

Stowarzyszenie Wszystko Gra ma przyjemność zaprosić na pierwszy Turniej Summoner's Live Challenge, który ma się odbyć na platformie gry League of Legends. Data tego wydarzenia to 29-31 Sierpnia 2014r. 

 

Na miejsce organizatorzy wybrali budynek Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ulicy Sienkiewicza 22.

 

Organizatorzy informują także, że na Imprezie jest możliwy nocleg w salach w cenie akredytacji, zespołom, które nie są z Zamościa.

 

FORMUŁA TURNIEJU:

 

Drużyny rozlosowane zostaną do 8 grup z których wychodzą dwa zespoły. Mecze grupowe rozgrywane będą systemem każdy z każdym do jednego zwycięstwa. Następne mecze od ćwierćfinałów do meczu o trzecie miejsce systemem pucharowym Best of 3. Finał będzie rozgrywany Best of 5.

 

NAGRODY (z czasem będziemy ujawniać ich coraz więcej):

 

Obecnie pewne nagrody to puchary i medale, ale Organizacja walczy o dobry sprzęt dla graczy.

 

1 miejsce: 3200 RP & Skórka Ryze Triumfatora dla każdego gracza

2 miejsce: 2400 RP dla każdego gracza

3 miejsce: 1600 RP dla każdego gracza

4 miejsce: 800 RP dla każdego gracza

 

CENY:

 

10 PLN - gracze

5 PLN - widownia

 

ZAPISY:

 

Liczba miejsc ograniczona do 32!!!!!

Data zakończenia zapisów 27.08.2014

Formularz zapisów: https://docs.google.com/forms/d/1Sx47QAdETl9OBOiR1ObaOZA23BrUXSt01_Hdf0bpvH4/viewform?usp=send_form

 

Zapraszamy Serdecznie! - Zespół LanGame.pl

 

W dniu 22 Sierpnia br. Organizatorzy Summoner's Live Challenge opublikowali specyfikacje Komputerów, na którym zmierzą się miłośnicy gry League of Legends.

Zarząd Imprezy opublikował także zdjęcia Pracowni Komputerowych oraz Sal Widowiskowych, które pomieszczą ponad 400 osób. W Salach Widowiskowych będą dostępne telebimy, na których będzie można podziwiać zmagania zawodników. Wstęp na Sale Widowiskowe wynosi tylko 5 zł! Dlatego też jako zespół LanGame.pl zapraszamy wszystkich do udziału w Imprezie nie tylko jako Zawodnik ale i Pasjonat platformy League of Legends.

 

Poniżej przedstawiamy Specyfikacje Komputerów:

 

Pracownia Nr 1 (20 maszyn):

- Intel Core i5 3.3 GHz

- 4 GB RAM

- NVIDIA GeForce GTS 450

 

Pracownia Nr 2 (20 maszyn):

- AMD Athlon II X2 250 3 GHz 

- 3.5 GB RAM

- ATI Radeon HD 4550

 

Zobacz także zdjęcia Pracowni oraz Sal Widowiskowych:

 

Pracownia Nr. 1Pracownia Nr. 2Sala Widowiskowa Nr. 1Sala Widowiskowa Nr. 2