Turnieje Gier Komputerowych

Zareklamuj swoją Imprezę u nas!

Get Adobe Flash player

Organizatorzy UMCS Tournament umożliwili już zapisy na Platformę League of Legends. Luty dla Organizatorów UMCS Tournament był bezlitosny i pokrzyżował im plany dotyczące zapisów przez ich stronę internetową. Strona UMCS Tournament przestała działać jednak Założyciele Imprezy pokazali że mimo problemów dali sobie radę i nic ich nie powstrzyma. Zorganizowali zapisy drogą e-mailową.

 

Zapisy ruszyły 25 Lutego 2014r i trwać będą aż do 14 Marca 2014r. Wszystkie drużyny będą musiały rozegrać gry kwalifikacyjne, natomiast najlepsza 16 o tytuł zwycięzcy zawalczy podczas UMCS Tournament.

 

Poniżej umieszczamy instrukcję jak zapisać poprawnie Waszą drużynę na Platformę League of Legends:

 

 

Instrukcja:

 

Adres e-mail: umcstournament+lol@ gmail.com (bez spacji między @ a gmail.com)

 

Temat: LoL + nazwa drużyny

 

Treść wiadomości:

1. Kapitan (imię „nick” nazwisko, numer telefonu, e-mail)

2-5. Pozostali gracze (imię „nick” nazwisko)

Rezerwa: Max 2 graczy.

 

KAŻDY UCZESTNIK TURNIEJU MA OBOWIĄZEK ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM.

 

Link do Regulaminu: http://1drv.ms/1cJdJCG

 

Jak Poinformował nas Michał "MAzak" Mordkowicz:

 

"Turniej odbywa się na terenie Polski, która została przydzielona przez Riot do serwerów Nordic&East. Na tym serwerze także odbywać się będzie główny turniej offline. Nie ma znaczenia na jakim będą odgrywać się kwalifikacje z zaznaczeniem, że mecz może odbyć się na westowym serwerze tylko po obustronnej zgodzie (wymagany screen)."

 

Przypominamy że Pula Nagród pieniężnych na UMCS Tournament zaczyna się od 1200 zł lecz im więcej uczestników dołączy do turnieju tym suma tej nagrody będzie większa! Aby podnieść poziom rozgrywek podczas eliminacji, organizacja postanowiła wprowadzić opłatę wpisowego w wysokości 10 zł, które wliczą się w pulę nagród. Po zakończonych eliminacjach 16 najlepszych drużyn będą zobowiązani do wpłaty jeszcze 40 zł ,które będzie gwarantem Waszego przybycia. Oczywiście tak kwota także jest wliczana w pulę nagród pieniężnych.

 

Więcej informacji na temat UMCS Tournament znajdziecie na FanPage Imprezy lub na naszym Portalu, który objął Patronat Medialny nad Imprezą UMCS Tournament.