Turnieje Gier Komputerowych

Zareklamuj swoją Imprezę u nas!

Get Adobe Flash player

Do grona Imprez dołączył do nas ostatnio Turniej gier komputerowych Lan_Wars, która jest już imprezą cykliczną i odbywa się po raz 11. Jest to impreza otwarta dla każdego i dla każdej grupy wiekowej. Każdy będzie miał okazje znaleźć coś dla siebie. Ilość uczestników z edycji na edycję poszerza się i na ostatniej bawiło się ponad 400 graczy z różnych zakątków Polski.

Jeśli szukasz rywalizacji z innymi graczami o nagrody, zapraszamy właśnie na tą Imprezę!

Prawdopodobnie już między 2-31 stycznia 2015r. odbędzie się Pierwszy Etap Rozgrywek Imprezy na Platformie Lol'a, który będzie rozgrywany w formie ON-LINE. Drugi Etap odbędzie się 31 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Lubrzy (woj. Opolskie) przy ul. Wolności.

 

Więcej Informacji odnośnie zapisów i przebiegu uzyskacie TUTAJ.

 

Rozpoczęły się już przygotowania do II Edycji Nyskiej Areny Gier organizowanej przez PWSZ w Nysie. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 7-8 Czerwiec 2014r. Rozgrywki odbywać się będą na dwóch Platformach: League of Legends oraz Fifa 2014

 

Zapisy do turnieju rozpoczną się 10 marca 2014r. od godziny 12:00. 

 

Koszt wpisowego wynosi:

- League of Legends – 50 zł od drużyny

- Fifa 2014 – 15 zł od osoby

 

Serdecznie Zapraszamy !

 

Turniej gier komputerowych powraca w nowej odsłonie! W tym roku zagramy w League of Legends na serwerze EU Nordic&East, Hearthstone: Heroes of Warcraft i FIFA 2014. Wszystkich miłośników tych gier zapraszamy do rejestracji dostępnej na niniejszej stronie internetowej. Obecnie trwają zapisy do Turnieju League of Legends, który zostanie poprzedzony sesją eliminacyjną online. Rejestracja na pozostałe gry rozpocznie się po zakończeniu zapisów na Turniej League of Legends, tj. 13 marca. Rozgrywki finałowe odbędą się już 26 kwietnia w budynku C-13 na Politechnice Wrocławskiej. Zapraszamy!

Turniej Fan4Fan odbędzie się w ramach Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2014, znanego w całej Polsce i nie tylko. Jest to pierwsza impreza cykliczna, na której turniej organizowany przez Grupę SC2 pojawi się po raz drugi – rok temu Pyrkon gościł drugi turniej z cyklu Fan4Fan. Rok temu odbył się tam tylko turniej StarCrafta 2, a tym razem Grupa SC2 zaprezentuje Wam aż trzy turnieje: StarCraft 2, DOTA 2 oraz Hearthstone!

 

Impreza odbędzie się w dniach 21-23 marca na obszarze Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, w pawilonie 8A.

 

Informujemy także o zapisach:

 

Turniej StarCraft2 : Starcraft II: Heart of the Swarm

Turniej dla lig: Diament, Master, Grand Master.

Pula nagród : 2300 PLN + nagrody rzeczowe.

Liczba miejsc: 32.

Zapisy do : 13 marca 2014 godzina 23:59

 

OPEN Turniej StarCraft2 : Starcraft II: Heart of the Swarm 

Turniej dla niższych lig.

Gracze walczą o nagrody rzeczowe.

Zapisać się będzie można na miejscu w dniu turnieju.

Liczba miejsc nieograniczona

 

Turniej DOTA2

Pula nagród : 3000 PLN + nagrody rzeczowe.

Liczba miejsc: 8.

Zapisy do : 7 marca 2014 godzina 23:59

 

Turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pula nagród : 700 PLN + nagrody rzeczowe.

Liczba miejsc: 64.

Zapisy do : 13 marca 2014 godzina 23:59

 

 

Organizatorzy LanParty Niepołomice przedstawili już harmonogram rozgrywek:

 

Harmonogram imprezy

 

Piątek 7.03.2014:

do 14:40 – Potwierdzenie przyjazdu drużyn.

15:00 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy A w Call of Duty 4.

21:00 – prawdopodobne zakończenie rozgrywek grupy A.

 

 

Sobota 8.03.2014:

do 8:40 – Potwierdzenie przyjazdu drużyn i graczy.

9:00 – Oficjalne rozpoczęcie turnieju. Losowanie grup FIFA 14.

9:30 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy B w Call of Duty 4, grup League of Legends, oraz FIFA 14.

 

 

Niedziela 9.03.2014:

do 8:40 – Wstawienie się drużyn i graczy Call of Duty 4 oraz FIFA 14 którzy przeszli do playoffów.

9:00 – Rozpoczęcie playoffów w Call of Duty 4 oraz FIFA 14.

do 11:40 – Wstawienie się drużyn League of Legends które przeszły do playoffów.

12:00 – Rozpoczęcie playoffów w League of Legends.

 

Sobota i Niedziela (8-9.03.2014):

Wystawa Dawne Gry i Komputery.

 

Turniej odbędzie się już jutro dlatego też zespół LanGame Serdecznie Zaprasza na Imprezę .

Organizatorzy BEST LAN: W tym roku kwalifikacje przeprowadzi serwis Allplay, nasz partner w tegorocznych rozgrywkach. Dzięki temu wszystko przebiegnie w pełni profesjonalnie i sprawnie. W przyszłym tygodniu na stronie Allplay.pl powinna pojawić się informacja o starcie zapisów i ich strukturze.

Natomiast jeśli chodzi o datę turnieju, to zgodnie z zapowiedziami będzie to koniec kwietnia, a dokładniej 26-27 kwietnia. W czwartej chcemy, żeby drużyny, które pojawią się w Płocku były najlepszymi z internetowych zmagań. Uatrakcyjni to rozgrywkę i ją wyrówna, bo naszym zdaniem nie jest niczym interesującym na LAN-ie granie spotkań, w których jedna z drużyn wygrywa 16:1 (CS:GO), czy też skład poddaje się w dwudziestej minucie gry (LoL). Dlatego postanowiliśmy ograniczyć ilość slotów na turnieju i zmienić strukturę ich rozgrywania. W kwalifikacjach będziecie walczyć o 8 miejsc na turniej w Płocku – zarówno dla CS:GO, jak i LoL-a. Poza tym planujemy rozegrać mecze w obie gry systemem drabinki podwójnej eliminacji. W pierwszym dniu będzie to bo1, w drugim bo3. Najbardziej przyciągający zespoły aspekt turnieju. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie podać dokładnej puli nagród, bo nadal nad nią pracujemy. Jedyne co jesteśmy w stanie napisać w tej kwestii to, to że nagrody w gotówce będą przynajmniej takie same jak podczas trzeciej edycji, czyli 10 000 złotych (w gotówce) do podziału na 2 gry. Do tego na tę chwilę dojdą nagrody rzeczowe od TP-Link o wartości ok. 2 000 złotych. Planujemy jeszcze więcej wartościowych nagród rzeczowych i gdy wszystko się potwierdzi, to będziecie o tym poinformowani.

 "Piekary Games Masters" pod taką nazwą odbędzie się I Miejski Turniej Gier Komputerowych w Piekarach Śląskich. Planowana data odbycia się turnieju to 29 Marzec 2014r. Rozgrywki toczyć się będą na Platformach: League of Legends oraz HaxBall. Trwają już zapisy do imprezy, które ruszyły 24 Lutego 2014r. i zakończą się 27 Marca 2014r. Udział w tej imprezie jest całkowicie darmowy dlatego też zainteresowanie turniejem w League of Legends było tak duże , że Organizatorzy 04 Marca 2014r poinformowali o zakończeniu zapisów na Platforme League of Legends. Nadal Trwają zapisy na Platforme HaxBall ,więc nie czekaj i zapisz się już teraz !